Apartament 2+1 me qira prane rruges Mine Peza ne Tirane

ID TRR-922-16Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 7
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Apartament me qira  ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 110m2 dhe organizohet ne kuzhine se bashku me sallon e cila ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave ka akses ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Eshte e orientuar nga Lindja dhe Perendimi duke i mundesuar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Shtepia ofron nje pamje te lire te qytetit te Tiranes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioneri i vendosur ne sallon.
Pallati ofron ashensor dhe adminstrim.
Dhoma e dyte mobilohet sipas kerkeses se klientit.
Zona ka akses te lehte me qendren e Tiranes, rrugen Durresit, rrugen Mine Peza, rrugen Asim Vokshi si dhe Bulevardin Zogu I Pare.

Cmimi 600 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku, prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane.
Banesa eshte
Me Qira 424-31Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku, prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 me qera te Lulishtja ne Komune te Parisit.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te ba
Me Qira 514-54j 700 €

Apartament 2+1 me qera te Lulishtja ne Komune te Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, me siperfaqe ...

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pal
Me Qira 214-46b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n
Me Qira 616-37K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati modern ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vace Zela ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e gjashte te nje
Me Qira 123-22G 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Vace Zela ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera prane Kopshtit Botanik te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pa
Me Qira 215-39b 500 €

Apartament modern me qera prane Kopshtit Botanik te Tiranes. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri brenda ...

Apartament me qira brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 318-43S 500 €

Apartament me qira brenda ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Tisha Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me a
Me Qira 622-1V 700 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Tisha Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor. Ka nje ...