Apartament 2+1 me qira prane Kompleksit Panorama ne Tirane

ID TRR-223-57Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 7
Sipërfaqe m2 112
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama

Apartament me qira ne rrugen Panorama, prane Hipotekes, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 112m2  te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridori lidhes dhe ballkon.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore.
Orientimi i apartamentit Jug duke i mundesuar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin nga ambientet.
Banesa ofron nje pamje te lire dhe te kendshme te qytetit te Tiranes.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor,  dhe i mireadministruar.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Jordan Misja, rruga Asim Vokshi, rruga Don Bosko etj


Cmimi 550 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira te Fiori Di Bosko, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pal
Me Qira 622-28Z 450 €

Apartament 2+1 me qira te Fiori Di Bosko, Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese
Me Qira 621-31V 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese te re e pajisur me ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te n
Me Qira 214-31b 450 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri ne ...

Apartament me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Pjese e nje kompleksi te kendshem pallat
Me Qira 322-21N 490 €

Apartament me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Pjese e nje kompleksi te kendshem pallatesh. Apartamenti ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te n
Me Qira 519-35T 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te
Me Qira 920-2V 450 €

Apartament 2+1 me qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Ana Komnena, shume prane zones se Ish Parkut ne Tirane.
Banesa eshte e
Me Qira 223-9Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Ana Komnena, shume prane zones se Ish Parkut ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament me qera prane rruges Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te
Me Qira 915-64b 500 €

Apartament me qera prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane gjimnazit ...