Apartament 2+1 me qira tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane

ID TRR-523-45Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 6
Sipërfaqe m2 115
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament me qira ne rrugen Don Bosko, pjese e Kompleksit Vizion Plus, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 115m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses  ne ballkon, dy tualete dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Jugperendim duke bere qe apartamenti te jete i ndricuar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Apartamenti jepet per qira totalisht i mobiluar, me kushte bashkohore dhe i pabanuar me pare.
Eshte pjese e nje pallati te ri qe ofron administrim dhe ashensor dhe siguri.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Laprakes, zona e Zogut te Zi, rruga Jordan Misja etj.

Cmimi 800 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks modern me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pa
Me Qira 918-24E 750 €

Apartament dupleks modern me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima afer stadiumit Qemal Stafa.

Me siperfaqe 120 m2 ju ofro
Me Qira 312-5 700 € €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima afer stadiumit Qemal Stafa. Me siperfaqe 120 m2 ju ofron nje sallonin e ...

Apartament 2+1 Me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Me Qira 122-45V 900 €

Apartament 2+1 Me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Xhanfize Keko, prane zones se Porcelanit ne Tirane.
Pozicionohet ne ka
Me Qira 523-24Z 700 €

Apartament me qira ne rrugen Xhanfize Keko, prane zones se Porcelanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Rreshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te t
Me Qira 516-25T 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Rreshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per qera ne rrugen Liman Kaba, tek Kompleksi Dinamo ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 123-39A 900 €

Apartament 3+1 per qera ne rrugen Liman Kaba, tek Kompleksi Dinamo ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje vile ...


Apartament me qira ne rrugen Tish Dahia, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 523-18Z 850 €

Apartament me qira ne rrugen Tish Dahia, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 1017-10L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...