Apartament 2+1 me qira tek Komuna e Parisit ne Tirane

ID TRR-523-18Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 850
Kati 6
Sipërfaqe m2 147
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tish Dahia


Apartament me qira ne rrugen Tish Dahia, shume prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri buze rruges kryesore me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 107m2, te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, 1 tualet, korridori lidhes, nje depo ku eshte pozicionuar lavatricia, dhe veranda me nje siperfaqe 40m2.
Orientimi i apartamentit eshte VeriLindje duke bere qe apartameti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te pozicionuar ne secilin ambient.
Banesa eshte e sapomobiluar me cdo gje te re dhe ne menyre bashkohore.
Veranda eshte e bollshme, plote me lule natyrale, dhe me pamje te kendshme te qytetit te Tiranes.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Kosovareve, zona Kristal Center, zona e Stadiumit Dinamo, rruga Liman Kaba etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 850 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 416-28b 750 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish ...

Apartament me qira ne rrugen Don Bosko, pjese e Kompleksit Vizion Plus, ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 523-45Z 800 €

Apartament me qira ne rrugen Don Bosko, pjese e Kompleksit Vizion Plus, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 619-17L 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1021-39V 800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 Me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Me Qira 122-45V 900 €

Apartament 2+1 Me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament dubleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane. Nje apartament luksoz me cdo gje
Me Qira 313-14 800 € €

Apartament dubleks me qera tek residenca Kodra e Diellit ne Tirane. Nje apartament luksoz me cdo gje te re duke ju ...

Apartament 3+1 per qera ne rrugen Liman Kaba, tek Kompleksi Dinamo ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 123-39A 900 €

Apartament 3+1 per qera ne rrugen Liman Kaba, tek Kompleksi Dinamo ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje vile ...

Apartament me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te r
Me Qira 616-25b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...