Apartament 2+1 me qira tek Kompleksi Zirkon ne Tirane

ID TRR-623-41Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 2
Sipërfaqe m2 106
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kongresi i Manastirit, prane zones se Spitaleve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te nje pallati te ri me ashensor te sapoperfunduar.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 106.57m2 dhe siperfaqe te brendshme 94.62m2 te organizuar ne dy dhoma gjumi, 2 tualete, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Gjithashtu shtepia ka te perfshire dhe kuzhinen dhe mund te jepet per qira si per banim ashtu dhe per zyre.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati shume prane me rrugen kryesore qe ofron adminstrim, ashensor, i pajisur me kamera sigurie.
Pallati eshte pjese e nje kompleksi te ri te sapoperfunduar qe ofron te gjitha facilietet e nevojshme.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Dibres, zonen e Oxhakut dhe rrugen Bardhyl.
Disponohet dhe nje post parkimi me kosto ekstra.

Cmimi 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me as
Me Qira 324-7G 270 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor. Ofron ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Vangjel Meksi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje vile
Me Qira 723-17R 300 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Vangjel Meksi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje vile 3 ...

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje kompleks te ri p
Me Qira 1114-59b 350 €

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje kompleks te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rrugova ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nj
Me Qira 319-63T 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rrugova ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tret
Me Qira 314-19b 500 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile 4 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile
Me Qira 118-2L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe shume ...

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane, ne rrugen Sander
Me Qira 716-2K 450 €

Apartament 2+1 me qera prane Universitetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane, ne rrugen Sander ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Arben Minga ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-ka
Me Qira 321-21V 300 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Arben Minga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe. Ka nje ...