Apartament 2+1 me qira tek Komuna e Parisit ne Tirane

ID TRR-1122-51Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 5
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Robert Shvarc

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Robert Shvarc, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te ri pa ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 90m2 te organizuar ne sallon se bashku kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone dhe korridori lidhes.
Banesa jepet me qira totalisht e mobiluar me nje stil modern me cdo gje te nevojshme per nje jetese sa me te kendshme.
Apartamenti eshte i orientuar nga Perendimi duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner i vendosur ne secilin nga ambientet.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati qe ofron adminstrim.
Zona lidhet shpejt me zone e Selites, zonen e Vasil Shantos, Liqenin e Tiranes, Stadiumin Dinamo etj

Cmimi 500 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Besim Imami, e cila ndodhet afer rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Sipe
Me Qira 718-22E 450 €

Apartament me qera ne rrugen Besim Imami, e cila ndodhet afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Siperfaqja e ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 221-23V 450 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne Rrugen Panorama, prane Harry Fultz ne Tirane.

Ndodhet ne katin e IX-te
Me Qira 918-49E 450 €

Apartament 2+1 me qera ne Rrugen Panorama, prane Harry Fultz ne Tirane. Ndodhet ne katin e IX-te te nje kompleksi te ...

Apartament 3+1 me qera pas Stadiumit Dinamo ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te
Me Qira 713-14 370 €

Apartament 3+1 me qera pas Stadiumit Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te populluara dhe te ...

Apartament 2+1 prane shkolles Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Me Qira 519-23T 370 €

Apartament 2+1 prane shkolles Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament 2+1 ne Tirane ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pall
Me Qira 418-49L 600 €

Apartament 2+1 ne Tirane ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri i cili ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te&n
Me Qira 220-42H 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane Shallvareve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin ne trete te nje
Me Qira 816-23K 550 €

Apartament 2+1 me qera prane Shallvareve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ne trete te nje pallati te ri me ...