Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Zhan Dark, ne Tirane

ID TRR-922-51Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 630
Kati 5
Sipërfaqe m2 105
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zhan Dark

Apartament me qira prane gjimnazit Ismail Qemali, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor.
Ambjenti ka siperfaqe prej 105m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete njeri ne dhomen e gjumit dhe nje ne korridor, dhe 1 ballkon.
Banesa eshte e orientuar nga Perendimi.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mndesohet nga kondicioner te vendosur ne secilen dhome.
Banesa eshte e mobiluar ne menyre moderne, me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.
Pallati eshte modern, ofron administrim, ashensor dhe siguri.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Elbasanit, Qendren e Tiranes, Pazarin e Ri  etj.

Cmimi 630 euro/muaj perfshire dhe taksen.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera tek Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e dyte
Me Qira 423-53G 650 €

Apartament 2+1 me qera tek Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e gjashte te nje pal
Me Qira 819-2S 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ali Demi, prane shkolles Kushtrimi i Lirise, ne Tirane.
Shtepia po
Me Qira 723-44Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ali Demi, prane shkolles Kushtrimi i Lirise, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin ...

Apartament me qera ne Sheshin Avni Rustemi pjese e Pazarit te Ri, shume prane me qendren ne Tirane.
Me Qira 617-20K 600 €

Apartament me qera ne Sheshin Avni Rustemi pjese e Pazarit te Ri, shume prane me qendren ne Tirane. Hyrja pozicionohet ...

Apartament 2+1 me qera perballe Shkolles Don Bosko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare banimi te n
Me Qira 919-24L 500 €

Apartament 2+1 me qera perballe Shkolles Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 te rruga Grigor Gjirokastriti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te r
Me Qira 822-14G 500 €

Apartament 2+1 te rruga Grigor Gjirokastriti ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 518-6L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1014-20b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks ...