Apartament 2+1 me qira tek Liqeni I Thate ne Tirane

ID TRR-1021-39V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 2
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sina
Planimetria Shkarko

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.
Ndodhet ne nje zone shume te qete, te sigurte dhe te preferuar per banim.
Brenda siperfaqes prej 110 m2 perfshihet salloni se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy banjo, nje korridor dhe ballkon.
Apartamenti ofrohet i arreduar ne nje menyre moderne dhe me materiale cilesore, ne nje hapesire ndodhet salloni, kuzhina dhe ambient ngrenie, salloni eshte i shtruar me pllaka, kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme per gatim, dhomat e gjumit jane te shtruara me parket dhe te mobiluara per te ofruar komoditet, njera dhome ka krevat matrimonial ndersa tjetra dy krevat tek, banjoja ka nje dush te mbyllur dhe ballkoni ofrohet nje pamje te maleve, liqenit dhe ndertesa perreth.
Eshte e orientuar nga veri lindja duke mundesuar ndricim te bollshem.
Cdo dhome e ambientit shtepiak eshte e pajsiur me kondicioner per ngrohje dhe ftohje.
Pallati ofron administrim te mire.
Ka akses te lehte ne autostraden Tirane Elbasan, parkun e Liqenit Artificial dhe prane Kopshtit Zoologjik.

Cmimi: 800 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks modern me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pa
Me Qira 918-24E 750 €

Apartament dupleks modern me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 1018-59E 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne zonen e Ish-Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e trete te nj
Me Qira 117-41d 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Rreshit Collaku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te t
Me Qira 516-25T 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Rreshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pal
Me Qira 918-47E 700 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 516-50K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 217-52L 700 €

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te t
Me Qira 1116-37L 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...