Apartament 2+1 me qira ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-624-38Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hoxha Tahsim

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hoxha Tahsim ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje vile private ne rruge kryesore.
Me nje siperfaqe totale prej 120 eshte e organizuar ne sallon ndenje se bashku me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, korridori lidhes dhe nje ballkon.
Orientimi eshte JugPerendi dhe Veri duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondcioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit
Shtepia ofrohet me qira totalisht e mobiluar.
Zona eshte e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Bardhyl, rruga Qemal Stafa, zona e Qendres etj.

Cmii 700 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje grup vilash,
Me Qira 214-15j 600 €

Apartament 2+1 me qera prane Qytetit Studenti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje grup vilash, ne nje zone te qete ...

Apartament  2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII.

Apartamenti  ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 1116-33L 600 €

Apartament  2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII. Apartamenti  ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Don Boskos prane kompleksit Fiori di Bosco ne Tirane

Apartamen
Me Qira 324-32C 600 €

Apartament 2+1 per qira ne zonen e Don Boskos prane kompleksit Fiori di Bosco ne Tirane Apartamenti pozicionohet ne ...

Apartament me qera pas kullave binjake ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet
Me Qira 1116-20T 800 €

Apartament me qera pas kullave binjake ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte banim
Me Qira 1221-24N 600 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte banim te nje kompleksi ...

Apartament me qera ne Sheshin Avni Rustemi pjese e Pazarit te Ri, shume prane me qendren ne Tirane.
Me Qira 617-20K 600 €

Apartament me qera ne Sheshin Avni Rustemi pjese e Pazarit te Ri, shume prane me qendren ne Tirane. Hyrja pozicionohet ...

Apartament modern me qera ne rrugen Egnatia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te r
Me Qira 316-24b 580 €

Apartament modern me qera ne rrugen Egnatia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane kompleksit ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Apartament ndodhet ne katin e 2-te te n
Me Qira 1216-1K 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...