Apartament 2+1 me qira tek Pazari i Ri ne Tirane

ID TRR-224-26Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 5
Sipërfaqe m2 96
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tefta Tashko Koco

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5 te nje pallati te ri.
Me nje siperfaqe totale prej 96m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe korridori lidhes.
Dhoma e gjumit matrimoniale ka akses ne ballkon dhe ne tualet.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Orientimi i apartamentit eshte VeriPerendim dhe ofron pamje te lire te Tiranes.
Jepet me qira totalisht e mobiluar dhe shume pak e banuar.
Eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar, i pajisur me dy ashensor dhe te mireadminstruar.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: Zona e Qendres, Bulevardi Zhan D'ark, rruga Hoxha Tahsim.
Ne cmim jane te perfshira dhe dy poste parkimi.

Cmimi 1000 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqeni
Me Qira 817-7a 1100 €

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqenin Artificial ne ...

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare
Me Qira 1223-1X 1100 €

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane

Ndodhet na katin e 5-te te nje pa
Me Qira 717-48L 1100 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane Ndodhet na katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te r
Me Qira 516-17b 1100 €

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri rezidencial prane ...


Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter, tek Kopshti Botanik ne Tirane.
Banesa poziciono
Me Qira 124-6Z 900 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter, tek Kopshti Botanik ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 2 te ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane.
Me Qira 1223-23Z 900 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shkelqim Fusha shume prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te r
Me Qira 616-25b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te
Me Qira TRr-616-50b 900 €

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur ...