Apartament 2+1 me qira tek Residenca Lake View ne Tirane

ID TRR-424-5Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Kati 4
Sipërfaqe m2 130
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Llazar Pulluqi

Apartament 2+1 me qira tek Residenca Lake View, ne zonen e Liqenit Ariticial, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri.
Me nje siperfaqe totale prej 130m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 109m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, dy tualete, 3 ballkone dhe korridori lidhes.
Secili ambient ka akses ne ballkon. Dhoma e gjumit martesore ka te perfshire tualetin.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Orientimi i apartamentit eshte Perendim duke mundesuar ndricim natyral.
Banesa eshte e sapomobiluar me nje stil modern, dhe mobilimi eshte realizuar me arkitekt.
Eshte pjese e nje pallati te pajisur me 3 ashensor, 3 kate parkim nentoke, dhe kamera sigurie.
Pallati eshte pjese e nje Residence qe ofron kualitet te larte jetese dhe pozicionuar ne nje zone mjaft te qete.
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona e Kopshtit Zologjik, Komuna Parisit, Autostrada Tirane-Elbasan.
Ne cmim perfshihet nje post parkimi.


Cmimi  1500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder.

Rezidence shume e preferuar dhe e njohur du
Me Qira 317-3a 1400 €

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder. Rezidence shume e preferuar dhe e njohur duke ofruar per ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat
Me Qira 913-17 1400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat me cilesore dhe te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Me Qira 321-12D 1400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te ...

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dy
Me Qira 219-35S 1400 €

Apartament dupleks modern me qera ne rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te ...

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhina eshte e vecuar si dhome me vete, dy dh
Me Qira 1022-39G 1600 €

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhina eshte e vecuar si dhome me vete, dy dhoma gjumi, nje ...