Apartament 2+1 me qira tek Turdiu Garden Residence ne Tirane

ID TRR-523-6X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 5
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kompleksi Turdiu

Apartament 2+1 me qira tek Ish Fusha e Aviacionit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5 banim, ne pallat te ri , me 3 ashensore ne dispozicion te banoreve.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m 2, e cila eshte e ndare ne: 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 kuzhine dhe dhome ndenje, korridor dhe 1 ballkon.
Ambienti eshte i arreduar teresisht me nje mobilim modern te investuar vitin e fundit. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen me kondicioner ne cdo ambient te apartamenit.
Apartamenti orientohet nga jugu dhe goditet lehte gjate gjithe dites me drite natyrale.
Pallati ndodhet ne nje kompleks te ri, te qete ne zhvillim i cili eshte perfekt per jetese familjare.
Prane pallatit do te gjeni te gjjitha fasilitetet e nevojshme si shkolla, kopshte, bare, restorante, markete, farmaci e shume sherbime te tjera.
Kompleksi ka dalje te menjehershme ne zonen e Laprakes, ne rrugen e Durresit, ne zonen e Astirit, ne zonen e 21 Dhjetorit dhe ne autostraden Tirane-Durres.


Cmimi: 650 euro/muaji

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te
Me Qira 922-5G 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te ri ...

Apartament me qera tek Stadiumi Qemal Stafa, ne fillim te rruges Faik Konica. 
I pozicionuar n
Me Qira 117-35a 700 €

Apartament me qera tek Stadiumi Qemal Stafa, ne fillim te rruges Faik Konica.  I pozicionuar ne menyre perfekte ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, p
Me Qira 316-41b 750 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ambasades ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 1121-1N 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues shume ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Marko Bocari, shume prane sheshit Willson dhe Liqenit artificial, n
Me Qira 623-3Z 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Marko Bocari, shume prane sheshit Willson dhe Liqenit artificial, ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje n
Me Qira 116-61K 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 5 kateshe ...

Apartament 2+1 ne Tirane ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pall
Me Qira 418-49L 600 €

Apartament 2+1 ne Tirane ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri i cili ...

Apartament 2+1 per qira prane Myslym Shyrit, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te
Me Qira 622-52Z 550 €

Apartament 2+1 per qira prane Myslym Shyrit, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ...