Apartament 2+1 per qira ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-724-5X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 6
Sipërfaqe m2 108
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frederik Shiroka

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 108 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dy tualete nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil koherent. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere dhe nga kaldaja. 
Apartamenti orientohet nga lindje-perendimi duke mundesuar drite natyrale per gjate dites. 
Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti ofron siguri dhe administrim per gjate 24 oreve. 
Prane nderteses mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati ndodhet ne nje nder zonat me te njohura te Tiranes, me shume facilitete dhe sherbime prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka akses te menjhershem ne zonen e 21 Dhjetorit, ne rrugen e Kavajes, ne rrugen e Durresit dhe ne zonen e Zogut te Zi. 


Cmimi: 700 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira prane rruges Beniamin Kruta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 1219-55L 600 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Beniamin Kruta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri qe ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit shume prane Kopshtit Botanik dhe Residences Kodra e
Me Qira 524-4Z 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kodra e Diellit shume prane Kopshtit Botanik dhe Residences Kodra e Diellit ne ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.
Banesa eshte
Me Qira 723-19Z 750 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1  me qira prane Ish Frigoriferit  ne Tirane .

Apartamenti pozicionoh
Me Qira 424-17C 580 €

Apartament 2+1  me qira prane Ish Frigoriferit  ne Tirane . Apartamenti pozicionohet ne katin e 5te ...

Apartament 2+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 619-14T 800 €

Apartament 2+1 me qera siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e tete te nje pall
Me Qira 1021-15N 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri ne zonen ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallat
Me Qira 822-5Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera prane Qendres Globe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pa
Me Qira 118-14R 575 €

Apartament me qera prane Qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ri te ...