Apartament 2+1 me qira tek zona e Komunes se Parisit ne Tirane

ID TRR-1023-8Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 1
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tish Dahia

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Tish Dahia, prane Kompleksit Kika 2 ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 110m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, nje tualet..
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Orientimi i apartamentit eshte VeriPerendim duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Banesa jepet me qira totalisht e mobiluar dhe eshte e hera e pare qe ofrohet per qira.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor, administrim dhe kamera sigurie.
Zona eshte shume e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset rrugore si zona e Stadiumit Dinamo, zona e Liqenit Artificial dhe zona e Vasil Shantos.
Ne cmim eshte i perfshire interneti dhe abonimi i televizorit.

Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rrugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Me Qira 117-46L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rrugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament 2+1 me qera te Ish Ekspozita, ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-
Me Qira 419-50S 450 €

Apartament 2+1 me qera te Ish Ekspozita, ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter, tek Kopshti Botanik, ne Tirane.
Shtepia eshte e p
Me Qira 1123-10Z 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter, tek Kopshti Botanik, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 me qira prane stadiumit Dinamo ne rrugen Sulejman Delvina.
Apartamenti eshte I pozic
Me Qira 423-55X 600 €

Apartament 2+1 me qira prane stadiumit Dinamo ne rrugen Sulejman Delvina. Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin e ...

Apartament modern me qira ne rrugen Mine Peza, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje
Me Qira 822-30Z 550 €

Apartament modern me qira ne rrugen Mine Peza, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter ...

Apartament 2+1 per qira ne qender te Tiranes.
Eshte i pozicionuar ne katin e 3-te te nje pallati ek
Me Qira 622-25Z 450 €

Apartament 2+1 per qira ne qender te Tiranes. Eshte i pozicionuar ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te
Me Qira 1219-4L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 221-23V 450 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...