Apartament 2+1 me qira tek zona e Liqenit te Thate ne Tirane

ID TRR-1223-11Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300
Kati 2
Sipërfaqe m2 132
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mustafa Xhabrahimi

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Liqenit te Thate, me akses te menjehershem ne Parkun e Liqenit, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje godine te pajisur me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 132m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 119m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje balkon.
Orientimi nga dhe Jug-Perendim-Veri duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Shtepia jepet me qira totalisht e mobiluar me nje stil modern dhe e pabanuar me pare.
Banesa eshte pjese e nje godine 3 kateshe te pajisur me ashensor.
Eshte pjese e nje kompleksi te gjelberuar qe ofron ashensor, adminstrim dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Hiqmet Buzi, autoatrada Tirane-Elbasan, zona e Liqenit te Thate.
Dy poste parkimi jane te perfshira ne cmim.

Cmimi: 1300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te nje pallat
Me Qira 1019-15T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Abdyl Frasheri, tek Libri Universitar ne Tirane.
Apartamenti pozi
Me Qira 224-39X 1200 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Abdyl Frasheri, tek Libri Universitar ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te r
Me Qira 120-24T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me dy ...

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Poziciono
Me Qira 1023-24Z 1200 €

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 13 ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katet e larta ne nje p
Me Qira 1015-3b 1400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri te ...

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder.

Rezidence shume e preferuar dhe e njohur du
Me Qira 216-69a 1200 €

Apartament me qera ne rezidencen Long Hill ne Lunder. Rezidence shume e preferuar dhe e njohur duke ofruar per ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje palla
Me Qira 1019-16T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...