Apartament 2+1 per qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-122-34V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 850 Euro
Kati 9
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Brigada VIII

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ka nje siperfaqe prej 120m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe dy ballkone. 
Shtepia ofrohet plotesisht e mobiluar me materiale cilesore dhe komode. 
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicionere te instaluar ne cdo dhome. 
Pozicionimi nga veri-perendimi ofron ndricim natyral te bollshem dhe pamje te papenguar te qytetit. 
Pallati ofron administrim dhe siguri. 
Ndodhet ne nje zone mjaft qendrore dhe te kerkuar. 
Ka akses direkt ne rrugen Vaso Pasha, Bulevardin Gjergj Fishta, rrugen Ibrahim Rugova dhe prane rruges Sami Frasheri. 


Cmimi: 850 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Tisha Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me a
Me Qira 622-1V 800 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Tisha Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dalip Zavalani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 516-8K 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dalip Zavalani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te t
Me Qira 1116-37L 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane.
Ne nje nga zonat me t
Me Qira 315-3d 750 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Radio Televizionit Shqiptar ne Tirane. Ne nje nga zonat me te qeta e te ...

Apartament 2+1 ne rrugen Papa Gjon Pali II prane ambasades Italiane.

Apratamenti ndodhet ne katin
Me Qira 915-62k 800 €

Apartament 2+1 ne rrugen Papa Gjon Pali II prane ambasades Italiane. Apratamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 1216-1K 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 416-28b 750 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish ...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 9-
Me Qira 1015-9K 800 €

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati ...