Apartament 2+1 me qira tek zona e Liqenit te Thate ne Trane

ID TRR-723-19Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 2
Sipërfaqe m2 105
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Garunja

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Garunja ne zonen e Liqenit te Thate ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 105m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, 1 tualet, nje verande dhe korridori lidhes.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioner i vendos ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Apartamenti eshte pjese e nje zone mjaft te qete dhe te preferuar per banim.
Orientimi i apartamentit eshte JugPerendim duke bere qe banesa te jete e ndricuar per gjate gjithe dites.
Zona lidhet lehtesisht me rrugen Hamdi Sina, zonen e Kopshtit Zologjik dhe zonen e Liqenit Artificial.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane.
Me siperfaqe 160 m2, apartamenti ndodhe
Me Qira 513-40 700 €

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Me siperfaqe 160 m2, apartamenti ndodhet ne katin e XII ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne kati
Me Qira 1222-1Z 570 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 114-46b 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat
Me Qira 715-44b 500 €

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 723-16R 700 €

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pal
Me Qira 717-8L 700 €

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit. Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Beqir Luga midis rruges Hoxha Tahsim dhe rruges Tefta Tashko Koco n
Me Qira 923-39Z 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Beqir Luga midis rruges Hoxha Tahsim dhe rruges Tefta Tashko Koco ne Tirane. Eshte e ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane
Pozicionohet ne katin e trete te nje
Me Qira 813-21 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave  ne Tirane Pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi ...