Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1217-72R)

ID TRR-1217-72R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 100 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ndertime shume cilesore ne rrugen Abdyl Frasheri.

Siperfaqja e pergjithshme prej 100 m2 organizohet ne nje sallon me kuzhine te perfshire, dy dhoma gjumi, korridor dhe nje tualet.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje stil bashkohor dhe elegant.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet nje sistemi qendror me te cilin eshte i pajisur i gjithe pallati.

Punimet ne apartament jane te nje cilesie shume te mire dhe ne te persfshihen piktura murale dhe dysheme e shtruar me parket ne dhomen matrimoniale.

Ne katet e nendheshme te pallatit ofrohet mundesia e parkimit me pagese ekstra.

 Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te preferuara te qytetit.

Ka akses te lehte ne rrugen Ibrahim Rugova, rrugen Janios Hunyadi, rrugen Nikolla Tupe etj.

 

Cmimi 800 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 814-33j 900 €

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile, me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te r
Me Qira 120-23S 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 919-12S 850 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje
Me Qira 1016-3K 850 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 321-7V 700 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete ne nje
Me Qira 317-14d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete ne nje pallat te ...

Apartament modern me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e ne
Me Qira 1217-16d 900 €

Apartament modern me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pall
Me Qira 119-28L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron ...