Apartament 2+1 modern me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane

ID TRR-923-4R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 3
Sipërfaqe m2 128
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kodra e Diellit 2

Apartament 2+1 me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 2.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. 
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 128 m2 dhe te brendshme prej 109 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon i vogel.
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. 
Dhomat jane te pajisura me kondicionere qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e apartamentit. 
Vetratat e medha te xhamit ofrojne ndricim te bollshem natyral dhe nje pamje te mrekullueshme. 
Pallati eshte i viteve te fundit dhe eshte ndertuar me nje cilesi te larte dhe standarte europiane, gjithashtu ofron dhe sistem kapote per termoizolim.
Zona eshte e qete me ajer te paster dhe shume e preferuar nga vendas dhe te huaj. 
Ofron akses te lehte me zonen e Selites, Parkun e Liqenit Artificial, Komunen e Parisit, autostraden Tirane-Elbasan etj. 
Pallati ofron dhe mundesi parkimi ne katet e nendheshme me nje kosto ekstra. 

Cmimi: 1000 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje p
Me Qira 614-26b 900 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nj
Me Qira 517-6d 900 €

Apartament me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 Me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Me Qira 122-45V 900 €

Apartament 2+1 Me qira ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te r
Me Qira 616-25b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te n
Me Qira 814-33j 900 €

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile, me ...

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezi
Me Qira 416-26b 1100 €

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezidencial te ndertuar ...


Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter, tek Kopshti Botanik ne Tirane.
Banesa poziciono
Me Qira 124-6Z 900 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter, tek Kopshti Botanik ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 2 te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te
Me Qira 923-48G 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te nje pallati ...