Apartament 2+1 me qera ne ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-518-32L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 900 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 152.95 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Touch of Sun, Sauk

Apartament 2+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri ne afersi te zones se Saukut.

Ofron siperfaqe totale prej 152.95 m2 te organizuar ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon i madh me siperfaqe 35.31 m2.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me nje stil modern dhe me te gjitha pajisjet e reja.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe dritaret jane dopjo xham.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepemjet sistemit qendror chiller te pajisur ne cdo dhome.

Dhomat kane nje organizim te mire te struktures se brendshme dhe jane te mbushura me dritre natyrale gjate gjithe dites.

Kompleksi gjithashtu ofron per banoret e tij pishine, kinema, palester, sale lojerash, hapesira te gjelberuara me peme dhe lule te ndryshme dhe shume sherbime te tjera.

Rezidenca eshte e ndertuar me kujdes te vecante duke ju ofruar qetesi, siguri maksimale, roje dhe kamera 24-ore. Gjithashtu ofrohet dhe nje vend parkimi i perfshire ne cmim.

Cmimi: 900 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nja
Me Qira 619-46L 1000 €

Apartament 2+1 me qera shume prane Parkut te Madh te Tiranes. Pozicionohet ne katin e 2-te te nja pallati te ri, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati te
Me Qira 817-40L 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 9-
Me Qira 1015-9K 800 €

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera prane residences Kodra e Diellit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e p
Me Qira 718-69d 800 €

Apartament 2+1 me qera prane residences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje palla
Me Qira 1217-72R 800 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 1216-1K 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje
Me Qira 1016-3K 850 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 519-27L 1000 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruge ...