Apartament 2+1 me qira tek rruga e Elbasanit ne Tirane

ID TRR-623-33Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 5
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Apartament 2+1 me qira ne fillimin e rruges Pjeter Budi, prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 90m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzine i cili ka akses ne ballkon, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne tualet, tualeti kryesor,dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Orientimi i apartamentit eshte Perendim duke i mundesar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Apartamenti jepet me qira totalisht i mobiluar.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor dhe qe ofron adminstrim.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Qendres, zona e TVSH, Bulevaedi Bajram Curri etj.

Cmimi 700 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pal
Me Qira 519-45L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera tek Dervish Hima ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kati e katert te nje pa
Me Qira 416-23K 600 €

Apartament 2+1 me qera tek Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kati e katert te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje
Me Qira 1016-6K 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 1
Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje prej vila
Me Qira 1020-54i 650 €

Apartament me qira ne Rezidencen Kodra e Diellit 1 Shtepia ndodhet ne katin e pare te nje prej vilave 4 katshe te ...

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Delijorgji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat
Me Qira 1119-33T 600 €

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Delijorgji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 618-38L 650 €

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, p
Me Qira 316-41b 750 €

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ambasades ...

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te nje pallati te ri, s
Me Qira 217-53L 800 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te nje pallati te ri, shume prane me ...