Apartament 2+1 ne shitje ne qender te Tiranes

ID TRR-722-35Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 320.000
Kati 10
Sipërfaqe m2 108
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdi Toptani

Apartament 2+1 ne shitje ne Qender te Tiranes, prane Hotel Plaza.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri te mireadministruar me dy ashensore  dhe te survejuar me kamera sigurie.
Banesa ka siperfaqe totale 120m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 108m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhine me akses ne ballkon, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete.
Shtepia shitet  e mobiluar, aktualisht e dhene me qira dhe mundesi shume e mire investimi.
Banesa ofron pamje te lire te qytetit te Tiranes, dhe  xhamise se Namazgjas.
Avantazhi i kesaj prone eshte orientimi i saj e cila eshte e mbushur me drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites qe nga lindja e diellit e deri ne perendimin e tij.
Dhomat jane te organizuara shume mire .
Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar per banim dhe per investim.
Prane saj ndodhen supermarkete bar, restorante, dyqane, shkolla te niveleve te ndryshme, banka, kompani, qender tregtare etj.
Pallati pozicionohet ne zemer te Tiranes dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si , Pazari i Ri, Rruga Elbasanit, Bulevardin Deshmoret e Kombit etj.

Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.
Cmimi 320.000 Euro .
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 3-te t
Në Shitje 123-53Z 325.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ...