Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane

ID TRS-122-2A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € .
Kati 5
Sipërfaqe m2 125.6
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave

Apartament per shitje shume prane qendres se Tiranes.
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri dhe modern i cili eshte i pajisur me ashensor.

Pallati eshte ndertuar ne vitin 2020, eshte modern dhe ndertuar me nje cilesi te larte.
Ka nje siperfaqe totale prej 125.6 m2 ku 110.6 m2 eshte hapesira e brendshme, 15 m2 siperfaqja e perbashket dhe 40.62 m2 verande.

Apartamenti organizohet ne sallon me kuzhine dhe ambient ngrenje, dy dhoma gjumi, korridor, nje tualet dhe nje verande.
Orientohet nga jug-perendim-veri.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me oborr per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e k
Në Shitje 720-6D 129,000 €

Apartament 2+1 me oborr per shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te ...

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat
Në Shitje 1115-76b 157,000 €

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane rruges ...