Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane

ID TRS-323-14Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 240.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 99
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kosovareve


Apartament 2+1 ne shitje prane Kompleksit Dinamo, ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 99m2 dhe siperfaqe te brendshme 86.3m2 te organizuar ne sallon i cili ka akses ne ballkon, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne tualet, tualeti kryesor dhe korridori lidhes.
E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket.
Orientimi i apartamentit eshte Jug duke i mundesuar banese ndricim natyral.
Dritaret jane dopjo xham duke mundesuar izolim akustik te baneses.
Pallati eshte i ri, i sapoperfunduar, ofron administrim, ashensor, kamera sigurie.
Zona ka akses te shpejte me zonen e Komunes se Parisit, Liqenin e Tiranes, Kompleksit Dinamo, zonen e Bllokut etj.
Prona eshte ne proces Hipotekimi.

Cmimi 240.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Brrylit, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Banesa eshte e p
Në Shitje 224-40Z 231.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Brrylit, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 per shitje ne rruge Bilal Sina ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 224-2X 235.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rruge Bilal Sina ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim te nje ...

Apartament per zyre per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane, ngjitur me Xheko Imperial Hotel.
Në Shitje 418-8a 230.000 €

Apartament per zyre per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane, ngjitur me Xheko Imperial Hotel. Pallati eshte i ri ...

Apartament 2+1 luksoz per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e njembedhjet
Në Shitje 220-54S 250.000 €

Apartament 2+1 luksoz per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e njembedhjete dhe te fundit te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes.
Apartamenti ndodhet prane
Në Shitje 614-35j 233.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes. Apartamenti ndodhet prane zones se Saukut, ne ...

Apartamente 2+1 dhe 3+1 ne shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane.
Pallati 10 katesh po ndertohet
Në Shitje 222-9A 236.000 €

Apartamente 2+1 dhe 3+1 ne shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane. Pallati 10 katesh po ndertohet me shume cilesi dhe ...

Apartament modern per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 920-10D 230.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje
Në Shitje 1017-28L 228.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze ...