Apartament 2+1 ne shitje ne Yzberisht, ne Tirane

ID TRS-1022-27Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 99.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 102
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 3 Deshmoret

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 3 Deshmoret, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2te te nje pallati te ri me ashensor te vitit 2014 i veshur me sistem kapot.
Shtepia ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 102m2 dhe siperfaqe te brendshme 90.9m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe korridori lidhes.
Apartamenti shitet i mobiluar, ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner i vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Pallati eshte ndertim i vitit 2014 i veshur me sistem kapot duke mundesuar termoizolim te baneses.
Orientimi i apartamentit eshte Perendim duke i siguruar baneses ndricim natyral .
Gjendja e apartamentit eshte shume e mire dhe eshte mundesi shume e mire si per investim ashtu dhe per banim.
Zona ka akses te shpejte me zonen e Astirit, zonen e Kombinatit, dhe rrugen e Kavajes.
Banesa disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 99.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 1119-5S 100.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te sapo ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Halit Bega neTirane.
Apartament ndodhet ne katin e katert
Në Shitje 121-7D 89.250 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Halit Bega neTirane. Apartament ndodhet ne katin e katert te nje ndertese pa ...

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 319-60S 100.000 €

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje komple
Në Shitje 319-57L 94.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane.

Pozicionohet ne kat  te dhjete te nje
Në Shitje 915-20m 90.000 €

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne kat  te dhjete te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Marteli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Në Shitje 1022-6G 88.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Aleksander Marteli ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ofron ...

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Magnet ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati
Në Shitje 919-7T 105.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Magnet ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6 (i fundi
Në Shitje 222-45V 105.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 (i fundit) te nje ...