Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRS-122-19S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 90.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 110.5
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Loni Ligori

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Loni Ligori prane Viles L ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Pallati ofron administrim dhe eshte e pajisur me ashensor.
Siperfaqja totale eshte eshte 110.5 m2 dhe hapesira e brendshme eshte 98 m2 e ndare ne sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje korridor dhe nje ballkon.
Ofrohet e pamobiluar dhe e shtruar me pllaka.
Ka nje kondicioner te instaluar ne sallon e cila siguron ngrohjen dhe ftohjen e ambientit shtepiak.
Orientohet nga jug-lindja.
Ndodhet prane Viles L dhe lidhet me rrugen Bulevardi Kashar.
Prona eshte e pajisur me certifikte te rregullt pronesie.


Cmimi: 90.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Në Shitje 618-45d 95.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin e Kasharit ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e katert te nj
Në Shitje 1221-33V 84.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin e Kasharit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e katert te nje pallati ne ...

Apartament ne shitje ne Rrugen Studenti ,mbrapa Fakultetit te Inxhinerise se Ndertimit.
Shtepia ndo
Në Shitje 1020-41i 81.000 €

Apartament ne shitje ne Rrugen Studenti ,mbrapa Fakultetit te Inxhinerise se Ndertimit. Shtepia ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pall
Në Shitje 1220-4D 82.400 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Në Shitje 416-33K 85.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 319-60S 100.000 €

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje komple
Në Shitje 316-49b 98.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje kompleks te ri pallatesh, ...

Apartament per shitje prane Qendres Spitalore Universitare Nene Tereza ne Tirane. Pozicionohet ne ka
Në Shitje 215-46m 99.000 €

Apartament per shitje prane Qendres Spitalore Universitare Nene Tereza ne Tirane. Pozicionohet ne kat te 2-te te nje ...