Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Brrylit ne Tirane

ID TRS-323-61R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Arkitekt Kasemi

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit.
Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati ekzistues.
Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 75 m2 dhe eshte e organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe korridori qe ben shperndarjen e ambienteve te tjera.
Apartamenti ofrohet i mobiluar ne gjendje mjaftg te mire dhe me te gjitha pajisjet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. 
Ka nje kondicioner te instaluar ne sallon i cili mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Hapesirat e brendshme jane te bollshme dhe te organizuara me se miri dhe me orientim Jug-Lindje dhe Perendim.
Pallati eshte i pozicionuar ne nje zone te zhvilluar dhe mjaft te preferuar duke ofruar te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Ka akses ne rruget dhe zonat kryesore te Tiranes si: Unaza, Bulevardi Bajram Curri, Rruga Bardhyl, Qendra Spitalore Universitare Nene Tereza, Sheshi Skenderbej etj.
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 75.000 Euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te n
Në Shitje 419-57L 88.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne zonen e Misto Mame ne Tirane.
Ndodhet ne katin e t
Në Shitje 220-57S 64.000 €

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne zonen e Misto Mame ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te parafundit ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te dh
Në Shitje 1116-10K 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te dhe te fundit te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Në Shitje 421-17V 83.250 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 217-4d 68.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te ...

Apartamente 2+1 per shitje prane rruges Artan Lenja ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne nje pallat n
Në Shitje 920-27D 88.260 €

Apartamente 2+1 per shitje prane rruges Artan Lenja ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje pallat ne ndertim e siper i ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2 te nje palla
Në Shitje 720-8V 67.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Aleksander Moisiu ne Tirane Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 per shitje prane rezidences Platea ne zonen e Freskut.
Pozicionohet ne katin e pare
Në Shitje 1122-33V 68.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rezidences Platea ne zonen e Freskut. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ...