Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane

ID TRS-1222-15G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 99 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 99 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi,
nje tualet, dhe tri ballkone.
Shitet plotesisht i mobiluar me nje arredim bashkekohor.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga dy kondicionere te pozicionuar perkatesisht ne sallon dhe ne njerin nga dhomat e gjumi.
Apartamenti ka orientim jug-perendim dhe eshte i ndicuar nga drita natyrale pergjate dites.
Pallati ofron siguri dhe administrim.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar prane fasiliteteve te ndryshme si: shkolla, markete, farmaci etj.
Ka akses direkt ne rrugen Dritan Hoxha, Zogun e Zi, rrugen e Durresit etj.
Prona eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi 120.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e po
Në Shitje 623-8Z 128.175 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Keta ne Tirana.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nj
Në Shitje 322-3S 134.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Keta ne Tirana. Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri me ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te v
Në Shitje 1019-70S 134.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te vjeter me siperfaqe ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11 t
Në Shitje 214-52b 112.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje, prane UET (Universiteti Europian i Tiranes).

Apartamenti, ndodhet ne k
Në Shitje 518-9E 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje, prane UET (Universiteti Europian i Tiranes). Apartamenti, ndodhet ne katin e gjashte, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6 ne nje pa
Në Shitje 615-39V 122.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 ne nje pallat te ri, por pa ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 623-26X 131.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim ne nje ...

Apartament 2+1 per shitje tek spitali Amerikan 2 ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2 banim &nbs
Në Shitje 622-44Z 109.000 €

Apartament 2+1 per shitje tek spitali Amerikan 2 ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2 banim  te  nje ...