Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane

ID TRS-222-7A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 109
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 3 Deshmoret

Apartament ne shitje ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri.
Organizohet ne sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, korridor, nje banjo dhe nje ballkon, e gjitha ne nje siperfaqe totale prej 109 m2.
Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar si ne foto dhe i shkruar me pllaka, kuzhina eshte e arreduar me pajisjet e nevojshme, dhomat e gjumit jane te mobiluara kendshem dhe ballkoni tregon nje pamje te hapur te zone perreth.
Pallati ofron administrim dhe eshte i pajisur me ashensor.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 75.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje
Në Shitje 318-57L 84.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, p
Në Shitje 1115-5b 84.000 €

Apartament per shitje prane Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartamente per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.
Twister Palace eshte nje projekt nderti
Në Shitje 1121-35N 83.200 €

Apartamente per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Twister Palace eshte nje projekt ndertimi i cili pritet te ...

Apartament per shitje ne rrugen  Aleksandri I Madh ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te
Në Shitje 115-1r 65.000 €

Apartament per shitje ne rrugen  Aleksandri I Madh ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje godine te re ...

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat t
Në Shitje 1015-42b 70.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te vjeter, prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 4 Deshmoret  buze rruge kryesore.

Banesa ka hapesire te
Në Shitje 916-42L 72.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 4 Deshmoret  buze rruge kryesore. Banesa ka hapesire te brendshme 76,26m2 ...

Apartamente ne shitje ne rrugen Hiqmet Buzi , ne nje kompleks pallatesh ne ndertim me dy godina fqin
Në Shitje 920-34i 85.052 €

Apartamente ne shitje ne rrugen Hiqmet Buzi , ne nje kompleks pallatesh ne ndertim me dy godina fqinje , 4 kate ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Hamdi Sina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te
Në Shitje 315-1b 89.300 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Hamdi Sina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ...