Apartament 2+1 ne shitje prane Fushes se Ali Demit ne Tirane

ID TRS-223-20Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 155.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 123
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ali Demi


Apartament per shitje prane fushes se Ali Demit, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 2te nje pallati te ri.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 123m2 dhe siperfaqe te brendshme 110m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi i cili ka akses ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy korridore lidhes.
Njeri nga tualetet eshte i pajisur me dritare.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Orientimi i apartamentit eshte VerLindje.
Apartamenti shitet bosh.
Banesa eshte pjese e nje pallati qe ofron adminstrim, siguri dhe ashensor.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkim ne katin -1 te pallatit.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me zonen e Ish Tregut Elektrik, zonen e Brrylit etj.

Cmimi: 155.000 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne kat  te 4-te te nje pal
Në Shitje 715-26m 144.000 €

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne kat  te 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pa
Në Shitje Trs-915-17m 165.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Riza Cerova, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te
Në Shitje 622-60Z 144.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Riza Cerova, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje prane Fakultetit te Drejtesise ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Në Shitje 516-47L 148.000 €

Apartament per shitje prane Fakultetit te Drejtesise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te vjeter, buze ...

Apartament per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Në Shitje 1215-20b 150.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri te ndertuar ...

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane
Apartamentet ndodhen ne katin e katert t
Në Shitje 720-2D 142.080 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane Apartamentet ndodhen ne katin e katert te nje pallati ne ...

Apartament 2+1 per shitje, ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te n
Në Shitje 219-4S 143.000 €

Apartament 2+1 per shitje, ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje
Në Shitje 1214-13b 153.000 €

Apartament per shitje prane rruges Muhedin Llagani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri ...