Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Bogdaneve ne Tirane

ID TRS-424-50X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 163.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 76
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjon Muzaka

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 76 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ka orientim jug-lindje-perendim duke ofruar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Apartamenti eshte investuar totalisht ne parket, ne mure dhe ne instalimet elektrike dhe hidraulike, me nje punim shume cilesor.
Dhoma matrimoniale ka menjehere akses ne ballkon. 
Dritaret e apartamentit jane te pajisura me sistem musltistrat.
Prane pallatit mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati ndodhet prane rruges kryesore, ne nje nder zonat me zone te zhvilluara te Tiranes, me shume facilitete dhe institucione prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne qendren e Tiranes, ne rrugen e Kavajes, ne rrugen e Durresit dhe ne Bllokun e Ambasadave. 
Prona disponon certificate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 163.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 dhe te fundit te nje
Në Shitje 222-23N 160.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter, ne pjesen e siperme te Kopshtit Botanik.
Pozic
Në Shitje 423-6A 175.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter, ne pjesen e siperme te Kopshtit Botanik. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Xhavit Demneri ne Tirane.
Pallati ne te cilen ndodhet hyrja esh
Në Shitje 621-17V 155.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Xhavit Demneri ne Tirane. Pallati ne te cilen ndodhet hyrja eshte i ri dhe banesa ...

Apartament 2+1 ne shitje me kuzhine te vecuar prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Shtepia pozicion
Në Shitje 124-24Z 155.000 €

Apartament 2+1 ne shitje me kuzhine te vecuar prane shkolles se Baletit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 ...

Apartament per shitje ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri dhe n
Në Shitje 921-6V 170.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri dhe ndodhet ne katin e ...

Apartament per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 6 te nje pallati
Në Shitje 721-28F 167.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri ne zonen e ...

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati t
Në Shitje 821-47F 169.000 €

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje palla
Në Shitje 122-36V 175.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...