Apartament 2+1 per shitje te Bulevardi i Ri ne Tirane.

ID TRS-1222-48V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 165.400
Kati 8
Sipërfaqe m2 118
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi I Ri

Apartament 2+1 per shitje te Rruga Petrela afer Bulevardit te Ri.
Pozicionohet ne katin 8 te nje pallati te ri ne fazen e perfundimit te punimeve.
Ka nje siperfaqe totale 118 m2 dhe siperfaqe e shfrytezueshme 99.2 m2  dhe eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon  dhe 2 tualete.
Ka orientim  Jug-Lindje.
Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi me siperfaqe 15 m2 .
Ka akses te shpejte ne rrugen kryesore,zona lidhet shpejt me zonen e Bulevardi Zogu I , Ish Stacioni i Trenit , Rruga e Barrikadave , Rruga Jordan Misja dhe Don Bosko.

 

Cmimi: 1300 euro/ m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 1023-27X 180.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8te te nje pa
Në Shitje 1122-10Z 169.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e trete t
Në Shitje 423-20G 175.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Në Shitje 1115-3b 176.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane kishes ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2te te nje pallati te r
Në Shitje 123-16G 180.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Filip Jano prane Bulevardit te Ri.
Pozicionohet ne katin e 3te
Në Shitje 1022-43A 170.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Filip Jano prane Bulevardit te Ri. Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Xhavit Demneri ne Tirane.
Pallati ne te cilen ndodhet hyrja esh
Në Shitje 621-17V 155.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Xhavit Demneri ne Tirane. Pallati ne te cilen ndodhet hyrja eshte i ri dhe banesa ...

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se Tiranes.
Hyrja eshte pjese e nje pallat te ri te pajisur
Në Shitje 621-32V 166.200 €

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se Tiranes. Hyrja eshte pjese e nje pallat te ri te pajisur me ashensor, e ...