Apartament 2+1 ne shitje prane gjimnazit Partizani ne Tirane

ID TRS-323-21G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 188.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 114 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 4 Deshmoret

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe totale prej 114 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Shtepia shitet e mobiluar me nje stil bashkekohor, vetem njera nga dhomat e gjumit ofrohet bosh.
Kuzhina eshte e pajsiur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Dritaret jane doppio xham dhe jane te gjitha te pajsiura me grila.
Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara nga drita e diellit pergjate dites.
Pallati ofron administrim, siguri dhe ashensor.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar prane fasiliteteve te ndryshme si: shkolla, supermarket, spitale etj.
Ka askes direkt ne Rrugen e Dibres, rrugen Bardhyl, rrugen Qemal Stafa etj.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie.

Cmimi 188.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ba
Në Shitje 516-30K 200.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim ne nje pallat ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ten j
Në Shitje 220-30H 201.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ten je pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e kate
Në Shitje 1118-47d 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.

Ndodh
Në Shitje 1218-4E 187.500 €

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste ...

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane.
Eshte pjese e nje pallati te ri me
Në Shitje 1021-27N 189.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Eshte pjese e nje pallati te ri me ashensor, i cili ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7
Në Shitje 1016-32K 201.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6te te nje palla
Në Shitje 223-58A 195.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje prane Tegut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin perdhe ne nje nga r
Në Shitje 420-3D 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Tegut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe ne nje nga rezidencat me te ...