Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane, (TRS-417-48K)

ID TRS-417-48K
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 200.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 130 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemali

Apartament per shitje perballe Viles 31 ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e  7-te te nje pallati te ri me dy ashensore ne zonen e bllokut.

Banesa ka nje hapesire te banueshme prej  125 m2 e ndare ne dhome ndenje te madh, 2 dhoma, 1 tualet dhe ballkon.

Shtepia ka nje orientim nga veriu, me pamje fantastike te zones se bllokut dhe viles 31.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet ajrit te kondicionuar.

Pallati ofron cilesi te larte ndertimi, administrim dhe siguri 24 ore.

Pozicionohet ne zonen me te frekuentuar te Tiranes dhe shume te zhvilluar ku mund te gjeni sherbime te ndyshme si supermarket, locale, banka etj. Ka akses direkt ne rrugen Ismail Qemali dhe ne rrugen Ibrahim Rugova, vetem 10 minuta larg qendres se qytetit dhe liqenit artificial.

Shtepia ofrohet e pa mobiluar dhe ne cmim eshte i perfshire nje vend parkimi.

Apartamenti eshte i pajisur me dokumenta te rregullta hipotekore.

Cmimi:  200.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7
Në Shitje 1016-32K 201.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ...

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Tish Daija ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje pa
Në Shitje 413-24 192.000 €

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Tish Daija ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6 te nje pal
Në Shitje 1021-13V 210.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri te ...

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete
Në Shitje 1015-25K 187.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Në Shitje 916-22b 205.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e kate
Në Shitje 1118-47d 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane.
Ndodhet
Në Shitje 1218-4E 187.500 €

Apartament 2+1 papafingo ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ten j
Në Shitje 220-30H 201.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ten je pallati te ri me ...