Apartament 2+1 per shitje prane qendres se Tiranes

ID TRS-623-25X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 189.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 93.67
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Qemal Stafa

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qemal Stafa, prane Prokurorise se Pergjithshme.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 93.67 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje e kuzhine, 2 tualete, korridor dhe nje ballkon.
Apartamenti orientohet nga lindja dhe preket nga drita natyrale per gjate gjithe dites. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere, 2 prej te cileve jane te vendosur ne dhomat e gjumit dhe 1 ne dhomen e ndenjes. 
Apartamenti ofrohet i mobiluar.
Prane pallatit do te gjeni dhe mundesi parkimi. 
Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar prane te ciles do te gjeni sherbime si spitale, shkolla, restorante, qendra tregtare e shume facilitete te tjera.
Zona ka askes te menjehershem ne qendren e Tiranes, ne zonen e Selvise si dhe me zonen e Pazarit te Ri.
Apartamenti  ka certificate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 189.000

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7
Në Shitje 1016-32K 201.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 1023-27X 180.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati ...

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 915-69K 181.000 €

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te pr
Në Shitje 414-63 190.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar te qytetit, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri me a
Në Shitje 121-14V 185.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje prane Tegut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin perdhe ne nje nga r
Në Shitje 420-3D 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Tegut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe ne nje nga rezidencat me te ...


Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 820-13D 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te
Në Shitje 914-29j 197.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi, duke ...