Apartament 2+1 ne shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRS-423-50Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 220.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Eduard Mano

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Eduard Mano, prane Kopshtit Zoologjik, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale 120m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 107m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka akses ne ballkon, dy dhoma gjumi njera nga te cilat ka akses ne ballkon dhe ne tualet, tualeti kryesor dhe korridori lidhes.
Eshte e orientuar nga Jug-Lindja, duke i mundesuar baneses ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioneri i pozicionuar ne secilin ambient.
Apartamenti shitet totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore.
Shtepia eshte pjese e nje pallati qe ofron adminstrim, dhe i pajisur me ashensor.
Shtepia eshte e pajisur me kamera sigurie dhe gjithashtu komandohet nga sistemi smart home.
Zona lidhet shpejt me rrugen Liqeni i Thate, rrugen Hamdi Sina, zonen e Kopshtit Botanik, zonen e Liqenit Artificial etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje garazh i mbyllur per dy poste parkimi me siperfaqe totale 35m2.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 220.000 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Po
Në Shitje 1222-70A 213.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.
Poziciono
Në Shitje 1123-34Z 230.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Nikolla Jorga, prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje 1017-7L 210.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes.
Apartamenti ndodhet prane
Në Shitje 614-35j 233.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes. Apartamenti ndodhet prane zones se Saukut, ne ...

Apartament modern per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 920-10D 230.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin 5te te nje palla
Në Shitje 1122-44V 206.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin 5te te nje pallati te ri ne ndertim ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Brrylit, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Banesa eshte e p
Në Shitje 224-40Z 231.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Brrylit, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Në Shitje 916-22b 205.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ne ...