Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane

ID TRS-524-64Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 210.000
Kati 7
Sipërfaqe m2 95
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Dritan Hoxha shume prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 7 por jo te fundit te nje pallati te pajisur me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 95m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 82.5m2 eshte e organizuar ne sallon ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte JugPerendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Salloni ka akses ne ballkon, njeri nga tualetet eshte i pozicionuar ne dhomen e gjumit, dhe tjetri ne korridor.
Shtepia sapo eshte investuar me sistem ndricimi, pantinimi, hidrauliket te reja, e shtruar me parket, dyer te reja dhe dritare dopio xham.
Eshte pjese e nje pallati te mirembajtur te pajisur me ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Muhamet Gjollesha, rruga e Durresit, zona e Don Boskos etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 210.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Eduard Mano, prane Kopshtit Zoologjik, ne Tirane.
Shtepia eshte
Në Shitje 423-50Z 220.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Eduard Mano, prane Kopshtit Zoologjik, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te
Në Shitje 117-36L 220.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Në Shitje 916-22b 205.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi prane rruges se Barrikadave ne Tirane.
Eshte e p
Në Shitje 624-30Z 220.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi prane rruges se Barrikadave ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri, poshte Maternitetit te Ri ne Tirane.
Pozicion
Në Shitje 324-48A 197.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri, poshte Maternitetit te Ri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te
Në Shitje 914-29j 197.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi, duke ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te t
Në Shitje 716-51K 220.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7
Në Shitje 1016-32K 201.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ...