Apartament 2+1 per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRS-1122-44V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 206.000 euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 106m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Qemal Stafa

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin 5te te nje pallati te ri ne ndertim qe pritet te perfundoje ne Shtator te vitit 2023.
Ka nje siperfaqe totale prej 106 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 93 m2 e organizuar ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi ,2 ballkone, 2 tualete dhe 1 depo te vogel.
Apartamenti ka orientim nga Perendimi
Po ndertohet me punime shume cilesore, i gjithe ambienti eshte me termoizolim dhe izolim akustik.
Ka akses direkt ne rrugen kryesore, zona lidhet shpejt me Pazarin e Ri, Selvine dhe qendren e Tiranes.
Ofrohen gjithashtu 2 poste parkimi perkatesisht nga 30 m2 me cmim 20.000 euro seclili.

Cmimi: 206.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 8 dhe
Në Shitje 122-48S 200.160 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 8 dhe 9 te nje pallati ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Në Shitje 916-22b 205.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje
Në Shitje 1213-58b 203.200 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te t
Në Shitje 716-51K 220.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali, ne nje nder ndertimet me te reja te zones.
Bane
Në Shitje 423-24A 200.640 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali, ne nje nder ndertimet me te reja te zones. Banesa eshte e ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti, prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Banesa eshte e pozici
Në Shitje 524-35Z 205.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti, prane Liqenit Artificial ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6te te nje palla
Në Shitje 223-58A 195.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6te te nje pallati te ri me ...

Apartament modern 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ky apartament pozicionohet ne ka
Në Shitje 1121-19N 200.000 €

Apartament modern 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ky apartament pozicionohet ne katin e gjashte te ...