Apartament 2+1 ne shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane

ID TRS-224-40Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 231.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 136.1
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Brrylit, ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor pozicionuar ne rruge kryesore.
Me nje siperfaqe te brendshme prej 136.1m2, organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambientin e kuzhines, dy dhoma gjumi,  dy tualete dhe dy ballkone.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Apartamenti shitet i investuar i shtruar me parket, kuzhina e shtruar me pllake.
Salloni dhe nje nga dhomat e gjumit ka dalje ne secilin ballkon.
Orientimi i apartamentit eshte Jug duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor, pozicionuar ne rruge kryesore qe ofron administrim.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona e Ali Demit, Bulevardi Zhan Dark, rruga Bardhyl etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 1700 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente 2+1 dhe 3+1 ne shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane.
Pallati 10 katesh po ndertohet
Në Shitje 222-9A 236.000 €

Apartamente 2+1 dhe 3+1 ne shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane. Pallati 10 katesh po ndertohet me shume cilesi dhe ...

Apartament ne shitje ne zonen e Saukut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-ert te nje pallati te ri.&nb
Në Shitje 222-15V 220.000 €

Apartament ne shitje ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-ert te nje pallati te ri.  Ka nje ...

Apartament modern 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e nen
Në Shitje 1221-19N 245.000 €

Apartament modern 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e nente te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te
Në Shitje 117-36L 220.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dyte ban
Në Shitje 224-14X 243.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e dyte banim te nje pallati ...

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Në Shitje 1119-26L 240.000 €

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje
Në Shitje 1017-28L 228.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-t
Në Shitje 1116-36K 240.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ...