Dy apartamente per shitje ne Qender te Tiranes

ID TRS-424-26Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 255.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 88
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Dy apartamente per shitje prane sheshit Skenderbej ne fillim te rruges se Durresit, ne Tirane.
Apartamentet jane te pozicionuara ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati te vjeter.
Me nje siperfaqe te brendshme prej 88m2 eshte ndare ne dy apartamente 1+1.
Secili nga apartamentet eshte i organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi secila, nje tualet  dhe nje ballkon.
Orientimi eshte JugPerendimLindje duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Apartamentet jane te sapoinvestuara me sistem elektrike, hidraulike, ndricimi, suvatimi , tualetet dyert, dritaret.
Siperfaqja e ballkoneve nuk eshte e perfshire ne siperfaqen e brendshme te apartamentit.
Taraca eshte e sapoizoluar, ka te instaluar sistemin e paneleve diellore per te dy apartamentet.
Eshte mundesi shume e mire investimi per perdorimin per qira ditore, pasi ndodhet vetem pak metra nga qendra e Tiranes.
Zona eshte qendrore dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: Bulevardi Zogu i Pare, rruga e Kavajes, rruga Mine Peza.
Prona disponon dokumenetacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 250.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e dyte ten je
Në Shitje 223-59G 250.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e dyte ten je kompleksi te ri ...

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Ka mundesi per te shfrytezuar
Në Shitje 115-54b 260.000 €

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Ka mundesi per te shfrytezuar dhe ambjentin ...

Apartament modern 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e nen
Në Shitje 1221-19N 245.000 €

Apartament modern 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e nente te nje pallati ...

Apartament modern 2+1  me oborr per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e p
Në Shitje 222-38V 260.000 €

Apartament modern 2+1  me oborr per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 t
Në Shitje 216-50K 250.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje shume prane rruges Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartamenti pozicionohe
Në Shitje 723-50X 245.000 €

Apartament 2+1 per shitje shume prane rruges Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pal
Në Shitje 1018-50L 248.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament per shitje ne rrugen Brigada e VIII.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati
Në Shitje 617-45d 250.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Brigada e VIII. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje ...