Apartament 2+1 per shitje ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane

ID TRS-722-37G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 273.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 157.72 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Touch of Sun

Apartament 2+1 per shitje ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte banim dhe me nje siperfaqje totale prej 157.72 m2 dhe siperfaqje te brendshme 143.9m2 te ndare ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje depo dhe veranda 35.31 m2.
Ofrohet i pamobiluar me nje planimetri te rregullt te dhomave.
Cdo detaj eshte punuar me kujdes dhe cilesi.
Apartamenti ka nje shperndarje te mire te dhomave te mbushura me drite natyrale pergjate gjithe dites.
Cdo dhome eshte e shtruar me parket druri dhe e pajisur me kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.
Rezidenca ndodhet ne zonen e Saukut dhe eshte ndertuar me nje kujdes te vecante, duke ofruar per te gjithe banoret sigurine maksimale te vrojtuar 24-ore me roje dhe kamera, qetesine, kend lojrash per femije, pishine, palester,parkim.
Aksesohet lehtesisht ne autostraden Tirane-Elbasan dhe rrugen e Elbasanit.
Ne pervec apartamentit perfshihet edhe nje depo dhe nje post parkimi.

Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 273.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Ka mundesi per te shfrytezuar
Në Shitje 115-54b 260.000 €

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Ka mundesi per te shfrytezuar dhe ambjentin ...

Apartament per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Në Shitje 1221-12V 284.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te r
Në Shitje 516-14b 280.600 €

Apartament per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri disa metra larg ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft t
Në Shitje 514-48j 270.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe ...

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pall
Në Shitje 522-33V 281.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament modern 2+1 per shitje prane kompleksit Kika 2, ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane.
Në Shitje 1223-20Z 285.000 €

Apartament modern 2+1 per shitje prane kompleksit Kika 2, ne zonen e Komunes se Parisit, ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament modern 2+1  me oborr per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e p
Në Shitje 222-38V 260.000 €

Apartament modern 2+1  me oborr per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne shitje ne pallati Eurocol ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane 

Ne nje nga pall
Në Shitje 121-26A 280.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne pallati Eurocol ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane  Ne nje nga pallatet me mire te ...