Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRS-424-10C
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 138.000 euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 96.5
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Foto Xhavella

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Foto Xhavella ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.

Shtepia ka nje siperfaqe prej 96.5m2 dhe eshte e perbere nga nje dhome ndenje e cila ndane nje ambient te perbashket me kuzhinen , dy dhoma gjumi ,njera matremoniale dhe tjetra e cila jepet bosh, dy tualete dhe nje ballkon.

Banesa ofrohet e mobiluar e pajisur me nje arredim modern dhe bashkohor eshte e gjitha e shtruar me parket dhe ka cdo elektroshtepiake te nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja e shtepise behet nepermjet sistemit te kondionimit i cili  eshte i pozicionuar ne dhomen e ndenjes dhe ne njeren dhome te gjumit.

Apartamenti disponon cdo dokumentacion te rregullt ligjor .

Orientimi i ambientit eshte kryesisht verilindor me nje pamje te lire ku ben te mundur keshtu ngrohjen dhe ftohjen e ambientit gjate gjithe dites.

Zona ka aksesn te shpejte me rrugen Teodor keko,zonen e Yzberishtit ,rrugen Sokrat Miho dhe rrugen Astrit Losha .


         Cmimi: 138.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje mbas Drejtorise se Policise ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e d
Në Shitje 1018-32d 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje mbas Drejtorise se Policise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e k
Në Shitje 524-53X 143.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, prane qendres ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne kat
Në Shitje 124-50Z 137.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, prane qendres ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Faik Konica, prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 918-37E 130.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Faik Konica, prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te ...


Apartament 2+1 per shitje prane rruges Siri Kodra, ne zonen e Ish Frigoriferit ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 624-2Z 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Siri Kodra, ne zonen e Ish Frigoriferit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...


Apartament ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati t
Në Shitje 423-28Z 132.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.

Apartament ndodhet ne katin 5-te t
Në Shitje 316-56K 132.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te ri ...

Apartamente per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.

Apartamentet ndodhen ne nje pallat ne nderti
Në Shitje 1220-8V 129.200 €

Apartamente per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje pallat ne ndertim e ...