Apartament 2+1 per shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRS-921-13V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 99.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 81
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Margarita Tutulani

Apartament 2+1 per shitje prane Stadiumit Dinamo.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues pa ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 81 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo mjaft te madhe, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet plotesisht e rikonstruktuar duke permendur suvatimi i mureve komplet nga e para, izolimi i tarraces me polisterol, shtrimi i ambienteve me parket, instalimet e reja elektrike dhe hidraulike etj.

Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe mjaft komod. Salloni dhe kuzhina jane mjaft te bollshme.

Banja shume e madhe dhe me aspirim dhe ndricim natyral.

Pozicionimi i apartamentit eshte nga veriu me pamje nga rruga

Pallati ndodhet buze rruge kryesore ne nje zone mjaft qendrore dhe te njohur.

Ka akses direkt ne rrugen Gjik Kuqali, rrugen Sulejman Delvina, rrugen e Kosovareve dhe Prane Sheshit Wilson.

E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 99.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5te t
Në Shitje 1022-31Z 97.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 1119-5S 100.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te sapo ...

Apartament 2+1 ne rrugen Rexhep Shala ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te
Në Shitje 622-33S 110.000 €

Apartament 2+1 ne rrugen Rexhep Shala ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament per shitje prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati
Në Shitje 822-23Z 105.000 €

Apartament per shitje prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter me tulla ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Shijaku ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 221-5D 108.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hamdi Shijaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament per shitje prane bllokut te Ambasadave dhe kishes Ortodokse ne Tirane, shume e pershtatsh
Në Shitje 516-7b 90.000 €

Apartament per shitje prane bllokut te Ambasadave dhe kishes Ortodokse ne Tirane, shume e pershtatshme per ...

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te
Në Shitje 614-16b 94.500 €

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati t
Në Shitje 313-22 94.500 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II te nje pallati te ri me siperfaqe ...