Apartament 2+1 ne shitje prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-723-13Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 130.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi Lushnjes

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te vjeter dhe pa ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 75m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridori lidhes.
Apartamenti shitet totalisht i mobiluar me cdo gje te re dhe bashkohore.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet nga kondicioner i vendos ne sallon.
Apartamenti eshte pjese e nje zone mjaft te qete dhe te preferuar per banim.
Pozicionimi ne katin e pare eshte mundesi shume e mire dhe per biznes.
Zona lidhet lehtesisht me rrugen e Kavajes, rrugen Muhamet Gjollesha, ish Parkun etj.
Shtepia disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 130.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente 2+1 dhe 3+1 ne shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane.
Pallati 10 katesh po ndertohet
Në Shitje 222-9A 125.800 €

Apartamente 2+1 dhe 3+1 ne shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane. Pallati 10 katesh po ndertohet me shume cilesi dhe ...

Apartament ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Residencial Turdiu, ne Tirane.
Sh
Në Shitje 123-48Z 138.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Benjamin Kruta, pjese e Kompleksit Residencial Turdiu, ne Tirane. Shtepia ndodhet ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Keta ne Tirana.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nj
Në Shitje 322-3S 134.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Myslym Keta ne Tirana. Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje, ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te n
Në Shitje 219-4S 143.000 €

Apartament 2+1 per shitje, ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament per shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pall
Në Shitje 1115-59b 120.000 €

Apartament per shitje prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri te ...

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pall
Në Shitje 815-42b 120.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali, ne nje nder ndertimet me te reja te zones.
Apar
Në Shitje 423-23A 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali, ne nje nder ndertimet me te reja te zones. Apartamenti ...

Apartament 2+1 per shitje  ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Apartamenti ka nje siperfaqe perj 1
Në Shitje 113-22 126.500 €

Apartament 2+1 per shitje  ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 115 m2 dhe perbehet ...