Apartament 2+1 ne shitje prane zones se Porcelanit ne Tirane

ID TRS-1120-21i
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 70.000
Kati 8
Sipërfaqe m2 95
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hysen Xhura

Apartament ne shitje ne rrugen Hysen Xhura , ne Kompleksin e pallateve Xhura ne Tirane 
Shtepia ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 12 katesh me administrim dhe ashensor.
Siperfaqja e brendshme e apartamentit konsiston ne 95.20m2 dhe ndahet ne nje sallon te lidhur me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njeri prej tyre eshte ne dhomen martesore, nje ballkon dhe korridor.Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre minimaliste dhe shitet  i tille por duke marre parasysh siperfaqen dhe planimetrine e shtepise, me kubature katrore, te jep mundesine te mobilosh ne menyre bashkohore, te kendshme dhe praktike apartamentin sipas deshires.
Nje pike tjeter e rendesishme ne favor te apartamentit eshte orientimi i tij me pamje nga jug-lindja dhe jug-perendimi me shume drite dhe ngrohtesi pergjate gjithe dites.
Pamja e apartamentit nuk bllokohet nga ndertesa te tjera dhe ky eshte nje plus tjeter i tij.
Vendndodha e nderteses eshte ne nje nder zonat me te qeta te Tiranes, per nje jetese familjare dhe te paqte.Rrethohet nga te gjitha pikat e sherbimeve e nevojshme si markete, bar-restorante, farmaci,kende lojerash ne afersi te nderteses, transport publik shume afer zones dhe te tjera lehtesira.
Ka akses te lehte ne Rrugen Xhanfize Keko , ne Rrugen Kongresi i Manastirit , ne Rrugen Aleksander Moisiu dhe te tjera rruge lidhese.
Apartamenti disponon certifikate pronesie 
Cmimi 70.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pall
Në Shitje 519-10L 75.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ri pa ashensor ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert, jo te fundi
Në Shitje 119-6S 78.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert, jo te fundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Irfan Tomini ne Tirane.
Apartamenti ka nje siperfaqe te bren
Në Shitje 622-10S 77.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Irfan Tomini ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 74 m2 ...

Apartament per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pa
Në Shitje 318-17R 75.000 €

Apartament per shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Grigor Heba ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin perdhes te
Në Shitje 216-42K 82.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Grigor Heba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te ...


Apartament 2+1 per shitje prane rruges Artan Lenja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11 t
Në Shitje 820-11D 72.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Artan Lenja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te dhe te fundit te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Belul Hatibi ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te dhe te
Në Shitje 1119-31S 65.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Belul Hatibi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje ...

Apartament 2+1 per shitje prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ( te&nb
Në Shitje 121-3V 67.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ( te fundit ) te nje ...