Apartament 2+1 per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane (TRS-916-42L)

ID TRS-916-42L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 72.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 76,26m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 4 Deshmoret

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 4 Deshmoret  buze rruge kryesore.

Banesa ka hapesire te brendshme 76,26m2 dhe  ndodhet ne kat te 4-te dhe te fundit te nje pallati ekzistues pa ashensor me orientim jug-perendim.

Apartamenti ka nje organizim te mire te dhomave ku perfshihen:  salloni, kuzhina, dy dhoma gjumi, dy ballkon dhe tualet.

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, dhomat e gjumit jane te shtruara me parket, salloni eshte i pajisur me kondicioner per ngrohje-ftohje dhe dritaret dopio xham te pajisura me grila.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te favorshme per banim ku ofrohen sherbime te ndryshme si bare, supermarkete, banka, farmaci etj.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikat pronesie.

Cmimi: 72.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Në Shitje 417-2L 65.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit ne n
Në Shitje 116-37b 85.000 €

Apartament per shitje prane zones se Laprakes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit ne nje kompleks te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare banim te nje
Në Shitje 819-39S 65.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Petro Marko, perballe me shkollen Harry Fultz ne Tirane.
Apartament
Në Shitje 1217-40S 79.500 €

Apartament per shitje ne rrugen Petro Marko, perballe me shkollen Harry Fultz ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert, jo te fundit
Në Shitje 119-6S 78.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert, jo te fundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Restorant Durresi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje
Në Shitje 313-26 74.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Restorant Durresi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen Jordan Misja .
Pozicionohet ne katin e pare te nje pal
Në Shitje 615-46m 80.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne rrugen Jordan Misja . Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te ban
Në Shitje 1014-11j 60000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te banimit dhe te fundit ...