Apartament 2+1 ne shitje tek ish Fusha Aviacionit ne Tirane

ID TRS-223-37Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 145.000
Kati 11
Sipërfaqe m2 137
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ana Komnena

Apartament per shitje tek zona e ish Fushes se Aviacionit, ne rrugen Ana Komnena, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 11te dhe te fundit nje pallati te ri me ashensor.
Banesa ka nje siperfaqe totale prej 137m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 127m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi i cili ka akses ne verand, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje depo.
Tualeti eshte i pajisur me dritare, gjithashtu eshte mundesia qe dhoma e tharjes te kthehet ne tualet.
Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Perendim-Veri duke bere qe apartamenti te jete i ndricuar pergjate gjithe dites.
Banesa eshte pjese e nje pallati te ri, qe ofron adminstrim dhe ashensor i cili shkon deri ne katin e 10.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me rrugen Artan Lenja, zonen e Ish Parkut, zonen e Ish Fushes se Aviacionit dhe zonen e 21 Dhjetorit.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 1050 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Ofrohen dy shtepija 1+1 te cilat poz
Në Shitje 1221-21N 150.000 €

Apartamente per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ofrohen dy shtepija 1+1 te cilat pozicionohen ne katin ...

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Ndodhet n
Në Shitje 522-23V 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nj
Në Shitje 1120-43D 153.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje kompleksi ne ...

Apartament per shitje prane Kompleksit Home Plan ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte banim te n
Në Shitje 821-54F 132.700 €

Apartament per shitje prane Kompleksit Home Plan ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte banim te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri
Në Shitje 822-6Z 139.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje pa
Në Shitje 1219-8T 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje pal
Në Shitje 818-4L 145.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Hyrja ndodhe ne katin e katert banim
Në Shitje 1221-17N 155.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Hyrja ndodhe ne katin e katert banim te nje pallati i ...