Apartament 2+1 ne shitje prane Fakultetit Juridik ne Tirane

ID TRR-123-40Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 135.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 76.4
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Milto Tutulani

Apartament ne shitje ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Banesa ka nje te siperfaqe te brendshme 76.4m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Shtepia shitet pjeserisht i mobiluar,
Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim, duke i mundesuar baneses ndricim natyral.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me zonen e Bllokut, Liqenin Artificial, Garden, etj
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 135.000 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali, ne nje nder ndertimet me te reja te zones.
Apar
Në Shitje 423-23A 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dervish Hekali, ne nje nder ndertimet me te reja te zones. Apartamenti ...

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Astirit ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin
Në Shitje 1123-24X 131.180 €

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Astirit ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e pare  banim ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Dede Reshat Bardhi, prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tiran
Në Shitje 718-52E 140.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Dede Reshat Bardhi, prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Prane te gjitha pikave kyce te qyteti
Në Shitje 515-33m 138.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Prane te gjitha pikave kyce te qytetit dhe sherbimeve te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 6 ne nje pa
Në Shitje 615-39V 122.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 ne nje pallat te ri, por pa ...

Apartament 2+1 pr shitje shume prane Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pal
Në Shitje 717-66L 130.000 €

Apartament 2+1 pr shitje shume prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati e ri buze ...

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin  5-te t
Në Shitje 1016-24L 136.400 €

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin  5-te te nje pallati te ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-st te nje kompleksi
Në Shitje 1019-53S 126.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-st te nje kompleksi te ri ...