Apartament per shitje prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane

ID TRS-1221-17N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 155.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 107
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Hyrja ndodhe ne katin e katert banim te nje pallati i cili eshte pjese e nje kompleksi te sapo perfunduar.
Siperfaqja e brendshme prej 107 m2 ndahet ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe dy banjo.
Shtepia ofrohet e arreduar me nje stil shume bashkekohore dhe te rehatshem, ngjyrat e se ciles jane shume relaksuese per syrin, e shtruar e gjitha me parket.
Salloni i bollshem ndan nje ambient me kuzhinen dhe ka dalje tek njeri nga ballkonet, kuzhina eshte e pajisur me elektroshtepiaket e nevojshme per gatim, njera nga dhomat e gjumit ka krevat dopio, dalje ne ballkon dhe nje tualet ndersa dhoma tjeter ka vetem nje krevat tek dhe ballkoni ofron nje pamje shume te bukur te zones perreth dhe maleve.
Orientohet nga jug lindja duke mundesuar ndricim te bollshem pergjate dites.
Secila nga dhomat eshte e pajisur me kondicioner qe siguron ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Ka akses tek Zogu I Zi, lidhet me rrugen e Durresit, rrugen Mine Peza, rrugen Muhamet Gjollesha dhe rrugen Asim Vokshi.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 155.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane me Pazarin e Ri ne Tirane.
Ne nje pallat te ri dhe te sapo ndertuar
Në Shitje 422-17A 142.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane me Pazarin e Ri ne Tirane. Ne nje pallat te ri dhe te sapo ndertuar , kati i ...

Apartament 2+1 ne shitje te 9-kateshet ne Tirane.

Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe dizenjua
Në Shitje 713-8 160.000 €

Apartament 2+1 ne shitje te 9-kateshet ne Tirane. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe dizenjuar ne nje stil ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te
Në Shitje 813-25d 144.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin Zogu i I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te pallatit, te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare banim te nje p
Në Shitje 822-10G 165.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Në Shitje 118-54L 144.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter buze ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Riza Cerova, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te
Në Shitje 622-60Z 144.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Riza Cerova, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e katert t
Në Shitje 821-35A 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane.
Ndodhet ne aktin e dyte ten je pallati te
Në Shitje 123-16G 145.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane. Ndodhet ne aktin e dyte ten je pallati te ri me ...