Apartament 2+1 ne shitje tek Kompleksi Arlis ne rrugen e Dibres ne Tirane

ID TRS-723-45Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 129.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 99
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament 2+1 ne shitje tek kompleksi Arlis, prane Farmacia 10, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne fazen perfundimtare te ndertimit.
Ka nje siperfaqe totale prej 99m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 84.6m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Eshte e orientuar nga Veri-Lindja duke bere qe shtepia te jete e ndricuar pergjate gjithe dites.
Shtepia do te dorezohet nga firma e ndertimit e shtruar me parket, tualeti i pajisur me hidrosanitaret, elektriket dhe dyert, dritaret.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga Ferit Xhajko, rruga Bardhyl dhe zona e Qendres.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 1300 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Në Shitje 519-42T 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 1213-53b 117.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne shitje tek ish Fusha Aviacionit, ne rrugen e Dafinave ne Tirane.
Banesa eshte e p
Në Shitje 723-4Z 122.000 €

Apartament 2+1 ne shitje tek ish Fusha Aviacionit, ne rrugen e Dafinave ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e po
Në Shitje 623-8Z 128.175 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament per shitje prane Rruges se Elbasanit dhe Shkolles se Baletit ne Tirane .
Pozicionohet ne
Në Shitje 523-27Z 120.000 €

Apartament per shitje prane Rruges se Elbasanit dhe Shkolles se Baletit ne Tirane . Pozicionohet ne katin e 5-te nje ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Artan Lenja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje 1020-34V 116.500 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Artan Lenja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ne ndertime e ...

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks te ri pal
Në Shitje 1015-24b 128.700 €

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar ...

Apartament 2+1 per shitje prane me Pazarin e Ri ne Tirane.
Ne nje pallat te ri dhe te sapo ndertuar
Në Shitje 422-17A 142.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane me Pazarin e Ri ne Tirane. Ne nje pallat te ri dhe te sapo ndertuar , kati i ...